درباره آریا صنعت

آریا صنعتگروه صنعتی آریا صنعت وارد کننده انواع پمپ های صنعتی در انواع مختلف و با برند های مختلف در ایران می باشد. انواع پمپ پنوماتیکی از نوع پمپ دیافراگمی با برند های مختلف و در توان مختلف از جنس های فولادی، آلیاژ آلومینیوم، پلیمری و با برند گراکو-هاسکی بصورت تک فاز و 3 فاز عرضه میشود.
آریا صنعت با دارا بودن کادری مجرب در مورد تجهیزات اتوماسیون صنعتی به واردات انواع پمپ های صنعت ساختمان مانند پمپ سیرکولاسیون برای گردش آب گرم ساختمان ها و پمپ های صنعتی مانند دوزینگ پمپ ها برای انتقال و پمپاژ میزان مشخصی مواد در خط جریان سیال می پردازد.

آریا صنعت همچنین در زمینه واردات انواع گیربکس های صنعتی شامل گیربکس خورشیدی، گیربکس حلزونی، گیربکس های شافت مستقیم با برند های مختلف شامل برند های معتبر تولید کننده گیربکس روسی ROSSI ایتالیا در انواع مختلف و با گشتاور های خروجی و ضریب تبدیل مختلف در ایران می پردازد. آریا صنعت مشاوره دهنده خرید انواع گیربکس ها با دور ثابت و دور متغیر می باشد.

مشاوره فنی خرید انواع گیربکس و پمپ

اطلاعات فنی قطعات و ماشین آلات صنعتی از جمله الکتروپمپ ها و گیربکس ها بسیار گسترده بوده و دست یابی به بروشور های این ماشین آلات و یا خواندن اطلاعات با دیمانسیون های مختلف عملا برای تمامی کاربران میسر نمی باشد. مشکل اصلی زمانی اتفاق می افتد که اطلاعات فنی انواع گیربکس، پمپ و الکترموتور توسط تولید کننده در دستگاه فوت-پوند یا دستگاه آمریکایی انگلیسی مشخص شده باشد که در این صورت اعداد و مشخصات فنی دستگاه ها عملا برای اغلب کاربران نا مفهوم می باشد.

گروه صنعتی آریا صنعت ارائه دهنده مشاوره رایگان فنی در امر انتخاب و خرید انواع تجهیزات اتوماسیون صنعتی از جمله پمپ و گیربکس می باشد. انتخاب تجهیزات هم بر حسب مشخصات فنی مورد نیاز و هم در زمینه انتخاب برند مناسب ماشین آلات که هم کارایی مناسبی داشته باشند و هم توجیه اقتصادی داشته باشند صورت می پذیرد.TEL : 021-33116613 | 33961181
Fax : 021-33947858
Email: info [at] sanataria.ir
Web: www.sanataria.ir

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Aria Sanat Corporation