پمپ دیافراگمی گراکو-هاسکی

پمپ دیافراگمی گراکو-هاسکی
ظرفیت : 57 L/min |    نوع : دوبل    
موجود | حداقل سفارش :  1
پمپ دیافراگمی گراکو-هاسکی سری 515 از نوع جابجایی مثبت سیال با سایز ورودی 1/2 اینچ (12.7 میلیمتری) می باشد. پمپ دیافراگمی گراکو-هاسکی با جنس های پلی پروپیلن برای پمپاژ سیالات خورنده، استال و PVDF پلی ونیل ایدن فلورید تولید و عرضه شده است و دارای سرعت بسیار بالا، عملکرد بدون پالس و ضربه با جریان یکنواخت می باشد. پیچ بکار رفته در داخل پوشش و کاور سیال در این الکتروپمپ ها مانع نشتی در پمپ دیافراگمی گراکو-هاسکی شده و امنیت و کارایی آن را افزایش داده است. پمپ دیافراگمی گراکو-هاسکی در 11 مدل مختلف با سایز های ورودی مختلف از 1/4 اینچ الی 3 اینچ تولید شده است و بصورت تک و دوبل در فشارهای کاری مختلف در دسترس می باشد.
پمپ دیافراگمی

مزایای پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی

مزایای پمپ دیافراگمی گراکو هاسکیعلاوه بر تنوع بسیار گسترده پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی از نظر سایز وروذی و خروجی، متریال بکار رفته در تولید برای پمپاژ سیالات مختلف، قابلیت پمپاژ سیالات با ذرات معلق جامد، جریان پیوسته و بدون پالس و طول عمر بالا پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی دارای مزایای دیگری نسبت به پمپ های دیافراگمی دیگر دارد که برخی از آنها به قرار زیر هستند.پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی بصورت فلنچ دار، NPT, BSP با ظرفیت حداکثری 300 گالن در دقیقه تولید میشود و دارای رینج ورودی تا 3 اینچ نیز می باشد.

موارد کاربرد پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی در صنایع

موارد کاربرد پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی در صنایعپمپ دیافراگمی گراکو هاسکی دارای قابلیت های بسیار بالایی از نرخ انتقال سیال، ارتفاع انتقال سیال، سیالات خورنده و مخلوط بوده و از این رو در صنایع بسیار زیادی مورد استفاده قرار می گیرند. عدم سایش بین اجزای این دسته از الکتروپمپ ها طول عمر بسیار بالایی را به آنها داده است. در صنایع انتقال و تصفیه آب به سبب قابلیت های مکش بالایی که دارند و نیاز به سیال محرک اولیه برای مکش مورد استفاده قرار می گیرند. پمپ دیافراگمی گراکو هاسکی بصورت پلیمری نیز در صنایع مختلف بالاخص بعنوان دوزینگ پمپ در صنایع شیمیایی و در انتقال سیالات خورنده و با ویسکوزیته بالا در صنایع پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرد.

مشخصات فنی پمپ دیافراگمی گراکو-هاسکی
حداکثر دبی جریان سیال57 L/min معادل 15 گالن در دقیقه
حداکثر فشار خروجی سیال7 bar
حداکثر قطر ذرات جامد2.5 mm
میزان جریان سیال در هر سیکل کاری0.15 L

TEL : 021-33116613 | 33961181
Fax : 021-33947858
Email: info [at] sanataria.ir
Web: www.sanataria.ir

© Copy right 2022 | All ights Reserved | Aria Sanat Corporation