سم پاش

شرکت آریا صنعت عرضه کننده سم پاش
سمپاش در ابعاد مختلف و با شکل های گوناگون وجود هستند. در سطح های کوچک منند سمپاش های دستی. استوانه ای و پشتی غیر موتوری استفاده می شود و در ابعادهای بزرگ مانند باغ ها و مزرعه های بزرگ از سمپاش های موتوری پشتی (اتومایزر و لانسی)، فرغونی (چرخ دار)، ذنبه ای و تراکتوری نیزاستفاده می شود.
کاربرد سم پاش:
ازسمپاش جهت سم پاشی گیاهان و درختان و مزارع از سم پاش هایی چون سمپاش دستی، سمپاش موتوری ، سمپاش کتابی ، سمپاش فرغونی ، سمپاش ذنبه ای ، سم پاش تراکتوری استفاده می گردد.

انواع سم پاش:
1-سم پاش دستی
2-سم پاش پشتی موتوری
3-سم پاش فرغونی
4-سم پاش زنبه ای (سم پاش ذنبه ای)
5-سم پاش پشت تراکتوری

کاربرد سمپاش دستی:
معمولا ازسم پاش دستی در فضاهای کوچک و در گلخانه ها و باغچه های خیلی کوچکاستفاده می شود. سمپاش های دستی به دو صورت استیل و پلاستیکی موجود هستند
سمپاش دستی پشتی:
در سم پاش پشتی فشار متناوب است و در آن برای ایجاد فشار از یک تلمبه ی دستی استفاده می شود درصورتی در پشتی موتوری ها به جای تلمبه دستی از یک پمپ دوار ایتفاده می شود، که باعث تفاوت اصلی را بین سمپاش های پشتی دستی و پشتی موتوری می باشد
سمپاش پشتی موتوری:
از سمپاش پشتی موتوری برای سرعت بخشیدن در عمل سمپاشیاستفاده می شود وهمچنین برای آسانی کار و افزایش راندمان از این سمپاش استفاده می شود که درسم پاشموتوری توان لازم برای تأمین فشار در مایع سم و پاشیدن آن را بر عهده دارد.
کارکرد سمپاش پشتی موتوری :
به این گونه می باشد که سم از مخزن به وسیله ی پمپ مکیدهمی شود و با فشار در شیلنگ جاری می شود. که شیر فشار شکن در مسیر خروج مایع رااز پمپ تعبیه شده که مازاد مایع، پمپاژ شده یا همه آن در صورت خارج نشدن از افشانک، دوباره به مخزن برمی گردد.
اجزا اصلی سم پاش پشتی موتوری:
- مخزن سم
- بدنه
- بند و پشتی
- موتور احتراقی
- پمپ دوار
- پروانه تولید باد (دمنده)
- شیلنگ
- دسته سمپاشی
- افشانک و صافی ها
شرکت آریا صنعت آمادگی ثبت سفارش باقیمت همکاری را دارد.

مشخصات فنی سم پاش

جهت دریافت اطلاعات فنی :
سم پاش دستی
سم پاش پشتی موتوری
سم پاش فرغونی
سم پاش زنبه ای (سم پاش ذنبه ای)
سم پاش پشت تراکتوری
باشرکت آریا صنعت تماس حاصل فرمایید

TEL : 021-33116613 | 33961181
Fax : 021-33947858
Email: info [at] sanataria.ir
Web: www.sanataria.ir

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Aria Sanat Corporation