مه پاش

شرکت آریا صنعت عرضه کننده انواع مه پاش :
از مه پاش برای تأمین رطوبت مورد نیاز گلخانه ها، مرغداری ها و واحد دامداری بخصوص گاوداری از سیستم مه پاش (دستگاه مه پاش) که به رطوبت ساز فوگر و سیستم میست نیز مشهور است، استفاده می شود
سیستم مهپاش ( سیستم فوگر) یا ابر مصنوعی یا مه ساز برای خنک کردن مرغداری گوشتی ، گاوداری، پرورش قارچ ،گلخانه ، ویلا، آلاچیق ، استخر ، رستوران و سایر موارد کاربرد دارد.
در گلخانه های مکانیزه نیز برای تأمین رطوبت مورد نیاز گیاه در فصول بهار و تابستان از سیستم مه پاش نازلی یا فوگر استفاده می گردد.برای رطوبت سازی در گلخانه معمولاً از نازل فوگر با قطر سوراخ 30 میکرون و با انواع نازل برنجی، نازل استیل ،نازل تایوانی و نازل سرامیکی استفاده می گردد.این نازل های رطوبت ساز ضد چکه یا ضد قطره می باشند. برای این سیستم مه پاش از یک الکتروپمپ فشار قوی معمولاً پمپ برتولینی ایتالیا و انواع دیگر پمپ های فشار قوی پیستونی استفاده می شود. برای انتقال آب به نازل مه پاش از شیلنگ های پرس شده فشار قوی یا لوله های پلی آمید استفاده می گردد.
سیستم مهپاش یا مه پاش سرد مخصوصا جهت خنک سازی و تامین رطوبت گلخانه ها و یا سالن های پرورش دام و طیور که در تابستان با مشکل بزرگ رطوبت پایین و گرمای زیاد محیط مواجه می باشند کاربرد بیشتری یافته است زیرا رطوبت پایین و دمای بالا در این گونه محیط ها باعث کاهش شدید تولید محصول شده و مشکلات عدیده ای را به وجود می آورد .

اساس کار سیستم مه پاش سرد بر اصل تولید ذرات بسیار ریز آب در حدود اندازه تقریبی بین 3 تا 20 میکرون ( بسته با نازل مه پاش مورد استفاده) با استفاده از نازل مهپاش و پخش آنها به طور یکنواخت در کل محیط می باشد که این ذرات به دلیل ریزی و سبکی فوق العاده و نسبت بالای سطح به حجم در هوا به صورت معلق در آمده و با جذب سریع گرمای موجود درفضا تبخیر می شوند و فضا را خنک کرده و رطوبت داخل فضا را افزایش می دهد، بدون اینکه هیچگونه اثری از خیسی بر روی سطح کف از خود باقی بگذارد.
شرکت آریا صنعت آمادگی ثبت سفارش باقیمت همکاری را دارد
کاربردهای سیستم مه پاش مه ساز:
خنک سازی محیط
رطوبت زنی
کنترل آفات ( با استفاده از کنترل دما ورطوبت محیط از انتشار آفاتی که در اثر رطوبت پایین و دمای بالا منتشر می شوند جلوگیری می کند) .
کنترل گرد و غبار و بوی بد ( با مرطوب شدن هوا و انتشار ذرات ریز آب در فضا ذرات گرد و غبار و بوی بد محیط در این ذرات آب حل شده و با تهویه فضا از محیط خارج شده و یا ته نشین می شوند(.
سم پاشی و کود دهی (سم ها و کودهای مایع را می توان به وسیله سیستم مهپاش به صورت یکنواخت در کل فضا پخش نمود.) در این حالت باید محلول بتواند از نازل مه پاش عبور کند

مشخصات فنی مه پاش

دبي پمپ مه پاش:10 ليتردر دقيقه
دبي پمپ مه پاش : 627 ليتردر ساعت
دبي پمپ مه پاش :هر نازل 3 ليتردر ساعت
جهت دریافت اطاعات فنی مه پاش باشرکت اریا صنعت تماس حاصل فرمایید

TEL : 021-33116613 | 33961181
Fax : 021-33947858
Email: info [at] sanataria.ir
Web: www.sanataria.ir

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Aria Sanat Corporation