گیربکس روسی ROSSI

گیربکس روسی ROSSI logoگیربکس روسی ROSSI محصول کشور ایتالیا بوده و از سال 1953 تا بحال در توان های مختلف و متناسب با کاربری های صنعتی مختلف تولید شده است. البته گیربکس روسی ROSSI هر چند یکی از معروف ترین تولیدات این شرکت ایتالیایی می باشد اما ROSSI بصورت تخصصی در زمینه تولید انواع الکتروموتور ها نیز فعال می باشد. کمپانی روسی ROSSI ایتالیا در سال 1953 توسط Gilio Rossi راه اندازی شد و در سال 1965 به نقل مکان به دفتر مرکزی فعلی و افزایش نیروی کار متخصص و توان تولید به ادامه فعالیت در زمینه تولید توربوماشین ها بالاخص گیربکس و الکتروموتور پرداخت. گیربکس روسی ROSSI اولین نوع گیربکس صنعتی با بدنه یکپارچه و بدون درز می باشد که برای اولین بار در سال 1980 توسط این کمپانی به ثبت رسیده است. شرکت روسی ROSSI آیتالیا با افزایش توان تولیدی خود و گسترش شعبه ها در آلمان، انگلستان و فرانسه در سال 1986 توانست به یک برند بین المللی تولید گیربکس و الکتروموتور تبدیل شود. گیربکس روسی ROSSI در انواع مختلف گیربکس های حلزونی، گیربکس خورشیدی، گیربکس های هلیکال شافت مستقیم، شافت عمودی و گیربکس های عمود کار تولید و عرضه میشود.

مراحل تکامل گیربکس روسی ROSSI و تکنولوژی های به ثبت رسیده

همانطور که گفته شد تکنولوژی تولید بدنه گیربکس بصورت بدون درز و یکپارچه برای اولین بار توسط ROSSI روسی به ثبت رسیده است. همچنین گیربکس روسی ROSSI اولین شرکت اروپایی می باشد که ضمانت گارانتی 3 ساله را بر روی محصول خود عرضه نمود که این امر نشان از کیفیت بالای محصولات این کمپانی ایتالیایی دارد. همچنین شرکت روسی ROSSI در زمینه تولید الکتروموتور با خرید برند ایتالیایی SEIMEC با تخصص در زمینه تولید انواع الکتروموتور های صنعتی به افزایش توان علمی و تولیدی در تولید الکتروموتور در کنار تخصص تولید گیربکس پرداخته است. گیربکس روسی ROSSI با خرید کمپانی ایتالیایی SMEI متخصص در تولید دنده ها و گیربکس های خورشیدی در سال 2002 به افزایش توان مندی در تولید دنده هایی با کیفیت و با قابلیت های صنعتی بسیار گسترده دست یافت.

ویژگی های گیربکس روسی ROSSI خورشیدی

از مشخصه های بارز گیربکس روسی ROSSI خورشیدی می توان راندمان کاری بسیار بالا با حجم کم، هزینه پایین حفظ و نگهداری، استحکام و طول عمر و گشتاور خروجی بالا اشاره نمود. استفاده از بلبرینگ تماس زاویه ای برای اتصال که برای تعلیق بارهای احتمالی محوری نیز مناسب می باشد سبب بالاتر بودن اتصال این گیربکس روسی ROSSI خورشیدی می باشد. متریال بکار رفته در تولید دنده ها با استحکام سطحی بسیار بالا و مقاومت سایشی مناسبی تولید شده اند و از این رو دارای طول عمر بسیار بالایی هستند. سایز های مختلف گیربکس روسی ROSSI با دارا بودن توان و گشتاور خروجی مختلف برای صنایع مختلفی نیز مناسب هستند.

گیربکس خورشیدی روسی ROSSI سری EP Seriesگیربکس خورشیدی روسی ROSSI سری EP Series
گیربکس روسی ROSSI

3000 KN-m تن
موجود

انواع گیربکس شافت مستقیم روسی ROSSI

گیربکس شافت مستقیم روسی ROSSI در دو سری مختلف E , ES با توان های خروجی مختلف تولید شده اند. گیربکس شافت مستقیم روسی بصورت افقی و اتصال از کف تولید شده و دارای اجزای حرکتی و شافت بسیار مستحکم بوده توان و گشتاور خروجی بالایی را متناسب با سایز و سری تولید ایجاد می کند. استفاده از بلبرینگ در استیج های مختلف و در چند مرحله در گیربکس ROSSI روسی ایتالیا سبب تعلیق بهتر بار و عدم لررش در سیستم شده و راندمان کاری را نیز افزلیش می دهد. توان کاری 75 کیلو وات تولید شده توسط این گیربکس های شافت مستقیم نشان از قدرت آن ها دارد. گیربکس روسی ROSSI ایتالیا از پیشگامان تولید سیستم های تبدیل قدرت و گیربکس با ضریب های کاری مختلف در دنیا می باشد.

گیربکس شافت مستقیم ROSSI ایتالیاگیربکس شافت مستقیم ROSSI ایتالیا
گیربکس روسی ROSSI

75 KW تن
موجود
گیربکس شافت مستقیم روسی ROSSIگیربکس شافت مستقیم روسی ROSSI
گیربکس روسی ROSSI

75 KW تن
موجود

مشخصات مکانیکی گیربکس حلزونی ROSSI روسی

قابلیت کار در سیکل های کاری بسیار طولانی از ویژگی های گیربکس حلزونی روسی ROSSI می باشد. این قابلیت به سبب استفاده از طراحی دقیق جهت انتقال حرارت بالا و عدم گرم شدن سیستم، سختی سطحی بالای دنده های گیربکس و عدم سایش در سیکل های کاری بالا می باشد. همچنین آلودگی صوتی ایجاد شده توسط این سری از گیربکس های روسی بسیار اندک بوده و برای نحیط های کارگاهی و کارخانه ای بسیار مناسب می باشد. استفاده از ترکیبات شیمیایی منحصر به فرد مانند ترکیبات فسفر در چرخدنده ها و ترکیبات ویژه شافت ها که در توضیحات محصول نیز قید شده اند سبب طول عمر بالا و محبوبیت این گیربکس ها شده است.

گیربکس حلزونی روسی ROSSIگیربکس حلزونی روسی ROSSI
گیربکس روسی ROSSI

19000 Nm تن
موجود

TEL : 021-33116613 | 33961181
Fax : 021-33947858
Email: info [at] sanataria.ir
Web: www.sanataria.ir

© Copy right 2022 | All ights Reserved | Aria Sanat Corporation