پمپ دنده ای دنده داخلی North Ridge سری IGG

پمپ دنده ای دنده داخلی North Ridge سری IGG
ظرفیت : |    نوع : درونی    
موجود | حداقل سفارش :  
پمپ‌های دنده‌ای داخلی North Ridge برای انتقال مایعات با ویسکوزیته پایین و بالا طراحی شده‌اند، زیرا پمپ‌های دنده‌ای IGG برای کاربردهای فشار بالا تا ۷ بار بسته به پیکربندی مدل انتخاب‌شده مناسب هستند. عمل پمپاژ با چرخش چرخ دنده های بهم پیوسته و روتور طراحی شده برای پمپاژ سیال به سمت خروجی پمپ انجام می شود، به دلیل فاصله بسیار تنگ بین چرخ دنده ها، این پمپ ها فقط برای روانکاری مایعات تمیز مناسب هستند.


برخی از رایج ترین سیالاتی که پمپ دنده ای دنده داخلی North Ridge سری IGG برای آنها استفاده می شوند سوخت، روغن، گریس، رزین و چسب هستند. پمپ‌های دنده‌ای ما مطابق با استانداردهای CE تولید می‌شوند و بنابراین با تمام خواسته‌ها و مقررات کیفی اروپایی مطابقت دارند، طراحی ساده و طراحی ساده ما ساخت و ساز تنها با دو جزء متحرک/چرخش همراه با فاصله کم استثنایی در قسمت‌های متحرک داخلی راز دنده ما است. پمپ‌ها راندمان بالایی دارند زیرا لغزش تقریباً صفر در حین کار وجود دارد، به این معنی که مصرف انرژی این پمپ‌ها حداقل است و در نتیجه آنها را گزینه‌ای عالی برای کارکرد مداوم (24 ساعته) می‌کند.

پمپ دنده ای دنده داخلی North Ridge سری IGG دارای حداکثر دبی جریان سیال 5.5 m³/h بوده و در محدوده فشار 1 الی 7 بار کار می کند. این پمپ دنده ای در سایز های 1 و 1 1/2 اینچ به بازار عرضه می شود و قابلیت انتقال سیال تا دمای حداکثری 100 درجه سانتی گراد را دارد. سری های مختلفی از این پمپ دنده ای با بدنه چدنی و استنلس استیل به بازار عرضه شده و در حداکثر توان کاری خود تا 4 کیلو وات را تولید می کند.
پمپ دنده ای

TEL : 021-33116613 | 33961181
Fax : 021-33947858
Email: info [at] sanataria.ir
Web: www.sanataria.ir

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Aria Sanat Corporation