پمپ استریم STREAM

پمپ استریم STREAM logoپمپ استریم STREAM که از سال 1999 تحت نام TIANJIN آغاز به کار نمود یکی از برند های جهانی تولید کننده انواع تجهیزات آبرسانی و پمپ می باشد که در واقع یک گروه متخصص مکاترونیک را تشکیل می دهد. پمپ استریم STREAM که شهرت جهانی آن به تولید پمپ های سری R&D ، خلاقیت در طراحی، تولید مبتنی بر نیاز مشتری و محصولات با طول عمر بالا می باشد از یک گروه مهندسین 800 نفره تشکیل شده است. پمپ استریم STREAM در کنار تولید دامنه وسیعی از پمپ های صنعتی، کشاورزی و خانگی دارای سرویس قدرتمند پشتیبانی و خدمات پس از فروش برای مشتریان نیز می باشد. پمپ استریم یک برند ثبت شده جهانی می باشد که بیش از 15 سال از ثبت آن می گذرد. سابقه بیش از 40 سال در زمینه تولید انواع الکتروپمپ پشتوانه مدیران ارشد پمپ استریم STREAM از نظر فنی و علمی در تولید این ماشین پر کاربرد صنعتی می باشد. این مجموعه با شعار "استریم به اعماق دریا می رود" به فعالیت صنعتی خود در تولید پمپ می پردازد.

تاریخچه پمپ استریم STREAM

پمپ استریم STREAM از سال 1997 الی 2000 با داشتن کارخانه و دفتر مرکزی در شهر Tianjin چین به تولید انواع پمپ های OEM پرداخت و محصولات این شرکت برای اولین بار در ایران و دبی عرضه شدند. در همین بازه زمانی بود که برند استریم ثبت و استاندارد های CE , ISO9001 دریافت شد.

از سال 2011 الی 2014 دفاتر فروش در سرتاسر دنیا آغاز به کار نمودند و هر یک دارای انبار هایی در کشور مقصد دارند. در این بازه زمانی محصولات استریم در بیش از 25 کشور دنیا به فروش رسیدند. از سال 2015 به بعد فروش پمپ استریم STREAM در دنیا بیش از 20% افزایش داشته و 5 نماینده فروش دیگر نیز در دنیا به جمع نمایندگان این شرکت اضافه شدند.

پمپ لجن کش استریم STREAM

پمپ لجن کش استریم STREAM در مدل های بسیار متعددی بصوزت تک فاز و 3 فاز طراحی و تولید شده است. پمپ لجن کش استریم STREAM هم از جنس استنلس استیل و هم از جنس های آلیاژی مختلف و بسیار مستحکم تولید شده و در مدل های مختلف دارای دبی و هد بسیار وسیعی می باشد. این سری از پمپ های استریم اغلب با فرکانس 50 هرتز کار می کنند. ویژگی پمپ استریم به بسیاری از پمپ های لجن کش دیگر قابلیت مکش سیال با ذرات جامد معلق با قطر بسیار زیاد می باشد که در برخی از سری ها به قطر 35 میلیمتر نیز میرسد. علاوه بر این با توجه به پخش گسترده پمپ استریم لوازم آن نیز بصورت گسترده ای وارد شده و هزینه تعمیرات آن نسبت به بسیاری دیگر از انواع پمپ لجن کش پایین تر می باشد.

با توجه به گستردگی فروش و پخش پمپ لجن کش استریم STREAM در بازار لوازم یدکی این برند نیز موجود بوده که از دلایل دیگر استفاده از این سری پمپ ها شده است.

پمپ لجن کش استریم STREAM سری SVXپمپ لجن کش استریم STREAM سری SVX
پمپ استریم STREAM

550 L/min تن
موجود
پمپ لجن کش استریم STREAM سری SWXپمپ لجن کش استریم STREAM سری SWX
پمپ استریم STREAM

583 L/min تن
موجود
پمپ لجن کش استریم Stream سری  SWVSDپمپ لجن کش استریم Stream سری SWVSD
پمپ استریم STREAM

27 m3/h تن
موجود
پمپ استریم لجن کش استریم سری SWQپمپ استریم لجن کش استریم سری SWQ
پمپ استریم STREAM

6 bar تن
موجود

پمپ گریز از مرکز استریم STREAM

پمپ گریز از مرکز استریم STREAM در سری های مختلف در سری های مختلف SEN , SMS, SWB, SGA, SCA تولید میشود که هر یک از این پمپ ها نیز با توان، هد و دبی بسیار متنوعی تولید شده اند. بگونه ای که می توان گفت پمپ گریز از مرکز استریم STREAM نیاز عمومی صنایع مختلف برای پمپ های گریز از مرکز را بصورت کاملی پوشش می دهد. این دسته از الکتروپمپ ها با دو فرکانس 50 و 60 هرتز و اغلب با سرعت زاویه ای 2900 rpm کار می کنند. جنس سیل مکانیکی پمپ گریز از مرکز استریم بسته به شرایط کاری از میان متریال های مختلف مانند استیل، سیلیکون کاربید و گرافیتی متغییر انتخاب می شود.

علاوه بر موارد یاد شده قابلیت های بسیار گسترده در دامنه های کاری بسیار وسیع و در دسترس بوده لوازم یدکی اصلی نیز از ویژگی های دیگر پمپ استریم STREAM گریز از مرکز می باشد.

پمپ گریز از مرکز استریم STREAM سری SPPپمپ گریز از مرکز استریم STREAM سری SPP
پمپ استریم STREAM

20 m3/h تن
موجود
پمپ گریز از مرکز استریم STREAM سری SENپمپ گریز از مرکز استریم STREAM سری SEN
پمپ استریم STREAM

250 m3/h تن
موجود
پمپ گریز از مرکز استریم سری SCPپمپ گریز از مرکز استریم سری SCP
پمپ استریم STREAM

100 L/min تن
موجود

پمپ سیرکولاسیون استریم STREAM

پمپ سیرکولاسیون استریم STREAM برای کاربری در سیستم های حرارتی و برای انتقال آب تا حداکثر دمای 180 درجه سانتی گراد طراحی شده است. پمپ سیرکولاسیون استریم STREAM بسیار کم صدا، غیر انفجاری و بدون ایجاد ضربه و کاویتاسیون در سیستم کار می کند. این پمپ ها اغلب دارای پروانه هایی از جنس پلیمری و شافت های داخلی سرامیکی هستند. پمپ سیرکولاسیون استریم STREAM قابلیت پمپاژ سیال با ویسکوزیته کم را بصورت صاف و بدون ذرات جامد معلق دارد و بصورت تک فاز تولید شده با فرکانس 50 هرتز کار می کند. پمپ سیرکولاسیون استریم STREAM در بیش از 20 طرح مختلف تولید شده و اغلب در محیط هایی با حداکثر دمای بیرونی 50 درجه قابل نصب و استفاده می باشد.

پمپ سیرکولاسیون استریم STREAM سری SXRپمپ سیرکولاسیون استریم STREAM سری SXR
پمپ استریم STREAM

48 L/min تن
موجود
پمپ سیرکولاسیون استریم SXR32/8GFپمپ سیرکولاسیون استریم SXR32/8GF
پمپ استریم STREAM

155 L/min تن
موجود
پمپ سیرکولاسیون STREAM استریم سری  SXR12-6-130پمپ سیرکولاسیون STREAM استریم سری SXR12-6-130
پمپ استریم STREAM

38 L/min تن
موجود

پمپ طبقاتی استریم STREAM

پمپ طبقاتی استریم از نوع گریز از مرکز و در چند لایه تولید شده است. پمپ طبقاتی استریم STREAM دارای هد بسیار بالایی بوده و به بالای 300 متر نیز میرسد و دارای دبی جریان سیال بالایی بالغ بر 700 متر مکعب در ساعت می باشد و از این رو از آن در بسیاری از کاربری های انتقال آب بالاخص در کاربری های آتشنشانی مورد استفاده قرار می گیرد. از دیگر کاربری های عمده پمپ طبقاتی استریم بعنوان افزاینده فشار جریان می باشد. اتصال طبقات مختلف پمپ استریم بر حسب تعداد طبقاتی اغلب بصورت سر تاسری و توسط استاد بولت ها صورت می پذیرد. شایان ذکر است با افزایش تعداد طبقاتی پمپ استریم دبی هیچ تغییری نکرده و میزان جریان سیال ثابت می ماند. این در حالی است که هد خروجی به میزان مشخص و با ضریبی متفاوت از ضریب تعداد طبقات پمپ طبقاتی تغییر می کند.

پمپ طبقاتی استریم سری GMVBپمپ طبقاتی استریم سری GMVB
پمپ استریم STREAM

700 m3/h تن
موجود
پمپ طبقاتی استریم STREAM SMS-I90پمپ طبقاتی استریم STREAM SMS-I90
پمپ استریم STREAM

120 m3/h تن
موجود
پمپ طبقاتی استریم Stream  SMS-F1پمپ طبقاتی استریم Stream SMS-F1
پمپ استریم STREAM

120 m3/h تن
موجود

TEL : 021-33116613 | 33961181
Fax : 021-33947858
Email: info [at] sanataria.ir
Web: www.sanataria.ir

© Copy right 2022 | All ights Reserved | Aria Sanat Corporation