برتولینی BERTOLINI

برتولینی BERTOLINI logoاغلب آینده از قبل در ریشه ها نوشته شده است. شرکت برتولینی Bertolini در سال 1918 توسط اوگو برتولینی تأسیس شد که آرزو داشت نیروی مکانیکی ماشین آلات را در خدمت انسان قرار دهد تا خستگی ناشی از کار در مزارع را برطرف کند و باروری محصول و عملکرد اقتصادی آن را افزایش دهد. برتولینی درست در منطقه روبیرا، یک مرکز فعالیت کشاورزی همیشه، که در آن تلاش بزرگی از نیروی انسانی انجام شد، متولد شد. بنابراین، اولین پمپ‌ها برای سمپاشی ایجاد شدند، پمپ‌های پیستونی «دو اثر» برای سم پاشی و از بین بردن علف‌های هرز باغ‌های گندم و انگوربه کار گرفته شدند.

بعداً پمپ‌های حجمی پیستونی/دیافراگمی با عملکرد ساده، تنظیم‌کننده‌ های فشار و بسیاری از نوآوری‌های دیگر برای انواع محصولاتی که به طور مداوم در سال‌های آینده در حال رشد بودند توسط برند برتولینی تولید شدند.

با گذشت سال ها، مشخص شد که پمپ های موجود در بازار دارای محدودیت های فنی آشکاری هستند: آنها دست و پا گیر، پر سر و صدا و نگهداری آنها دشوار است. در آغاز دهه ۷۰، برتولینی اولین کسی بود که پمپ‌های جدید، فشرده‌تر، کم‌صدا‌تر و کارکرد آسان‌تر را طراحی کرد، که توسط سیستم‌هایی ساخته شده بود که به‌منظور سهولت تعویض یا تعمیر قطعات ساییدگی و پارگی، مانند چک ولوو ها، ساخته شده بودند. بنابراین، اولین پمپ های فشار قوی 3 پیستونی برای مصارف صنعتی متولد شدند، اولویتی که با رقابت رو به افزایش نیز دنبال می شود. امروزه برتولینی به فعالیت تحقیق و توسعه خود ادامه می‌دهد و روندها و نیازهای هر بخش، از کشاورزی گرفته تا صنعت، طراحی فناوری‌های ثبت شده یا غیره را پیش‌بینی می‌کند تا راه‌حل‌های همیشه بهتر از نظر کارایی، قابلیت اطمینان و کیفیت را ارائه دهد.

مشخصات پمپ های مدرن برتولینی Bertolini

تجربه طولانی تضمینی برای استحکام و شایستگی است، پمپ برتولینی همیشه انگیزه و فداکاری خاص خود را در افتخار به نتایج بدست آمده و تعهد برای آینده پیدا کرده است. این نه تنها به افزایش اعتبار برند برتولینی در بازارها کمک می کند، بلکه به ایجاد یک فرهنگ شرکت نیز کمک می کند که برای توسعه آینده اساسی است.

پمپ های برتولینی نقش پیشرو در بازارهای جهانی دارد، این پمپ یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پمپ های دیافراگمی و پیستونی است که برای چندین مصارف طراحی شده است. در اینجا فقط چند نمونه از آنها را معرفی می کنیم.

استقرار پمپ های برند Bertolini واقعا بی شمار است، به همین دلیل است که پمپ برتولینی همچنان به گسترش پیشنهاد تجاری و حضور خود در جهان ادامه می دهد تا راه حل های همیشه جدید را برای نیازها و عملکردهای رو به رشد برای استفاده های مختلف ارائه دهد.

TEL : 021-33116613 | 33961181
Fax : 021-33947858
Email: info [at] sanataria.ir
Web: www.sanataria.ir

© Copy right 2024 | All ights Reserved | Aria Sanat Corporation